Σε μια λιτή τελετή στο κτήριο της αντιπεριφέρειας Καστοριάς ο κ Δ Σαββόπουλος υποδέχθηκε την νέα αντιπεριφερειάρχη κ Δ Κοζατσάνη και παρέδωσε συμβολικά και τα κλειδιά του κτηρίου.
![](https://kastoriatwra.gr/wp-content/uploads/2021/11/image-22.png)
Παρών στην τελετή και ο νέος αντιπεριφερειάρχης Πολιτικής Προστασίας, Επιπτώσεων Κλιματικής Αλλαγής, Περιβάλλοντος και Υποδομών κ Θ Μάνος που λαμβάνοντας τον λόγο ευχήθηκε και υποσχέθηκε την εντατικοποίηση των προσπαθειών για το καλό της περιοχής αλλά και ευρύτερα της Δ Μακεδονίας.
![](https://kastoriatwra.gr/wp-content/uploads/2021/11/image-23-840x442.png)
Παρακολουθήστε μέσα από το video της sentra Kastorias όλη την εκδήλωση και τις δηλώσεις των θεσμικών παραγόντων της περιφέρειας
.