Στις live εκπομπές του itnnews.gr έχουμε την χαρά και την τιμή να σας ανακοινώσουμε ότι την Δευτέρα 14 Δεκεμβρίου 2020 στις 11:30 θα πραγματοποιηθεί εν όψη του Διαδικτυακού Forum ‘’Πανόραμα Χειμερινών Προορισμών στην Ελλάδα’’ live εκπομπή αφιέρωμα στη Καστοριά , στα Γρεβενά , στη Κοζάνη και στη Καβάλα ITNNEWS .
Έχουμε την χαρά και την τιμή να βρίσκεται μαζί μας στο αφιέρωμα για την Καστοριά στις 11:30 ο Αντιπεριφερειάρχης Καστοριάς κ. Δημήτριος Σαββόπουλος , στις 11:45 ο Αντιδήμαρχος Τουρισμού Δήμου Καστοριάς κ. Χρήστος Μουρατίδης , στις 12:00 ο Πρόεδρος της Ένωσης Ξενοδόχων Καστοριάς κ. Σιδέρης Σμαροπουλος ,
![](https://i0.wp.com/itnnews.gr/wp-content/uploads/2020/12/%CE%9A%CE%91%CE%A3%CE%A4%CE%9F%CE%A1%CE%99%CE%91.png?resize=855%2C481&ssl=1)
Αφιέρωμα για τα Γρεβενά μαζί μας θα βρίσκεται στις 12:15 ο Αντιπεριφερειάρχης Γρεβενών κ. Ιωάννης Γιάτσιος , στις 12:30 ο Δήμαρχος Γρεβενών κ. Γιώργος Α. Δασταμάνης , στις 12:45 Δήμαρχος Δεσκάτης κ. Κορδίλας Δημήτριος
![](https://i1.wp.com/itnnews.gr/wp-content/uploads/2020/12/%CE%93%CE%A1%CE%95%CE%92%CE%95%CE%9D%CE%91.png?resize=852%2C479&ssl=1)
Αφιέρωμα για την Κοζάνη μαζί μας θα βρίσκεται στις 13:00 ο Αντιπεριφερειάρχης Κοζάνης κ. Γρηγόριος Τσιούμαρης , στις 13:15 η Αντιδήμαρχος Πολιτισμού και Τουρισμού Κοζάνης κα Κουιμτζίδου Ελπίδα και στις 13:30 η Αντιδήμαρχος Τουρισμού Δήμου Εορδαίας κα Μαίρη Αντωνιάδου
![](https://i2.wp.com/itnnews.gr/wp-content/uploads/2020/12/%CE%9A%CE%9F%CE%96%CE%91%CE%9D%CE%97.png?resize=855%2C482&ssl=1)
Αφιέρωμα για την Καβάλα μαζί μας θα βρίσκεται στις 13:45 ο Αντιπεριφερειάρχης Καβάλας κ. Κωνσταντίνος Αντωνιάδης , στις 14:00 ο Πρόεδρος Δημωφέλειας Καβάλας κ. Αγγελίδης Παναγιώτης , στις 14:15 ο Δήμαρχος Παγγαίου κ. Φίλιππος Αναστασιάδης και στις 14:30 εκπρόσωπος από την περιοχή του Νέστου
![](https://i1.wp.com/itnnews.gr/wp-content/uploads/2020/12/%CE%9A%CE%91%CE%92%CE%91%CE%9B%CE%91.png?resize=855%2C482&ssl=1)
Οι καλεσμένοι θα παρουσιάσουν τους χειμερινούς προορισμούς της περιοχής τους , την συζήτηση θα συντονίσει ο Διευθυντής της Mact Media Group και δημοσιογράφος κ . ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ .
Κατά τη διάρκεια αλλά και πριν την εκπομπή θα υπάρχει δυνατότητα όσοι θέλετε να στείλετε τις ερωτήσεις σας στο grammateia@mact.gr .
Η εκπομπή θα μεταδοθεί live από το ZOOM και τη σελίδα μας στο Facebook .
Επισκεφτείτε την ιστοσελίδα για να ενημερωθείτε για το αναλυτικό πρόγραμμα του Forum : www.xeimerinopanorama.mact.gr
Για να παρακολουθήσετε ζωντανά την εκπομπή στο Facebook : https://www.facebook.com/itnnews.gr ( θα ήταν χαρά μας να γίνει κοινοποίηση του live στην σελίδα σας στο Facebook)
Για να παρακολουθήσετε ζωντανά την εκπομπή στο Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCcOIA7OmEGuB9yMIIknkNPA
Για να παρακολουθήσετε ζωντανά την εκπομπή κάνετε εγγραφή . https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeN5PG7PZoF_p7_2JkqiRfeongqFAcKSkjvSXXL_QHTiVGbzw/viewform
Σας περιμένουμε όλους!
Με εκτίμηση
Γ. Διευθυντής Mact Media Group
Δημοσιογράφος Ένωσης Δημοσιογράφων
Περιοδικού Και Ηλεκτρονικού Τύπου Μακεδονίας – Θράκης
Γεώργιος Καραχρήστος
/A:Συγγρού 72, Αθήνα 11742
(Τ: 2110129575